Navigácia

Obsah

Povinnosť zverejenia informácií o podmienkach práva voliť a práva byť volený podľa § 21 ods. 1 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Zoznam zaregistrovaných kandidátov Zobraziť
Oznámenie termínu volieb ZOBRAZIŤ
Informácia pre voliča ZOBRAZIŤ
Oznámenie o čase a mieste konania volieb ZOBRAZIŤ
Elektronická adresa pre voľby do VÚC Zobraziť
Vyhlásenie volieb do VÚC

Zobraziť

 

Súhrnné výsledky hlasovania podľa územného členenia

Výsledky za obec Ihľany

Prešovský kraj Volebný obvod č. 3 Ihľany

Volebný okrsok

Počet
odovzdaných
okrskových
zápisníc

Počet
zapísaných
voličov

Počet
vydaných
obálok

Účasť
voličov v %

Počet
odovzdaných
obálok

Podiel
odovzdaných
obálok v %

Počet platných
hlasovacích
lístkov
odovzdaných
pre voľby

predsedu

do
zastupiteľstva

1

1

1 050

131

12,47

131

100,00

120

124

Spolu za obec

1

1 050

131

12,47

131

100,00

120

124

 

 

Počet a podiel platných hlasov odovzdaných pre kandidátov na predsedov podľa územného členenia

Kandidáti za obec Ihľany

Prešovský kraj Volebný obvod č. 3 Ihľany Vyberte okrsok

Poradie
na hlasovacom
lístku

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel
platných hlasov v %

Kandidát

1

František

Bednár

NAJ

6

5,00

 

2

Ján

Garaj

NEKA

7

5,83

 

3

Pavol

Gašper

NEKA

0

0,00

 

4

Andrej

Gmitter

NEKA

2

1,66

 

5

Peter

Chudík

SMER-SD

26

21,66

 

6

Milan

Majerský

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

69

57,50

zvolený

7

Eduard

Markovič

NEKA

0

0,00

 

8

Jozef

Mihalčin

ĽS Naše Slovensko

6

5,00

 

9

František

Oľha

ŠANCA

0

0,00

 

10

Miroslav

Škvarek

SNS

2

1,66

 

11

Milan

Šteiner

SZS

0

0,00

X

12

Jozef

Šváč

NP

2

1,66

 

 

 

Počet a podiel platných hlasov odovzdaných pre kandidátov na poslancov podľa územného členenia

Kandidáti za Ihľany - 1

Prešovský kraj Volebný obvod č. 3 Ihľany Ihľany - 1

Poradie
na hlasovacom lístku

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných hlasov

Podiel
platných hlasov v %

Kandidát

1

Radomír

Beller

SZ

5

1,12

 

2

Peter

Bendík

SNS

6

1,34

 

3

Štefan

Bieľak

NEKA

71

15,95

zvolený

4

Vojtech

Bodnár

SNS

11

2,47

 

5

Bohumil

Bohunický

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

13

2,92

 

6

Miroslav

Čauder

KSS

5

1,12

 

7

Peter

Duda

NEKA

17

3,82

 

8

Rastislav

Duduš

NP

13

2,92

 

9

Štefan

Džurný

SMER-SD

3

0,67

 

10

Ján

Ferenčák

SMER-SD

25

5,61

zvolený

11

Michal

Gallik

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

19

4,26

 

12

Milan

Glevaňák

ĽS Naše Slovensko

8

1,79

 

13

Jozef

Grivalský

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

56

12,58

 

14

Viktor

Gurčík

ĽS Naše Slovensko

6

1,34

 

15

Rudolf

Hangurbadžo

SNS

5

1,12

 

16

Ján

Hencel

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

32

7,19

zvolený

17

Pavel

Hudáček

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

42

9,43

zvolený

18

Pavol

Hurčala

ĽS Naše Slovensko

5

1,12

 

19

Štefan

Kiška

SDKÚ-DS

7

1,57

 

20

Agnesa

Kišková

ŠANCA

0

0,00

 

21

Štefan

Kišš

DS

0

0,00

 

22

Jozef

Krok

DS

5

1,12

 

23

Ľubomír

Lauf

SNS

0

0,00

 

24

Marián

Litvin

SOĽ

1

0,22

 

25

Jana

Majorová Garstková

NEKA

4

0,89

 

26

Jozef

Marhefka

SMER-SD

6

1,34

 

27

Vladimír

Matfiak

DS

0

0,00

 

28

Dagmar

Mathiová

SNS

5

1,12

 

29

Milan

Mazurek

ĽS Naše Slovensko

6

1,34

 

30

Ladislav

Oravec

NEKA

10

2,24

 

31

Ján

Pastuszek

ĽS Naše Slovensko

2

0,44

 

32

Matúš

Polák

NEKA

4

0,89

 

33

Marta

Sabolová

SMER-SD

3

0,67

 

34

Pavol

Slovík

NEKA

32

7,19

zvolený

35

Vladimír

Škára

NEKA

5

1,12

 

36

Peter

Štefaňák

MOST - HÍD

1

0,22

 

37

Juraj

Švedlár

SMER-SD

2

0,44

 

38

Jaroslav

Vaľo

DS

0

0,00

 

39

Andrej

Zreľak

NEKA

10

2,24

 

 

 

Zvolení poslanci zastupiteľstva a náhradníci za jednotlivé volebné obvody

Zvolení poslanci za Volebný obvod č. 3

Prešovský kraj Volebný obvod č. 3

Volebný obvod

Poradie
na hlasovacom
lístku

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných
hlasov

Volebný obvod č. 3

16

Ján

Hencel

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

2 952

Volebný obvod č. 3

34

Pavol

Slovík

NEKA

3 437

Volebný obvod č. 3

17

Pavel

Hudáček

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

3 485

Volebný obvod č. 3

10

Ján

Ferenčák

SMER-SD

3 564

Volebný obvod č. 3

3

Štefan

Bieľak

NEKA

5 846

 

 

Zvolení poslanci zastupiteľstva a náhradníci za jednotlivé volebné obvody

Náhradníci za Volebný obvod č. 3

Prešovský kraj Volebný obvod č. 3

Volebný obvod

Poradie
na hlasovacom
lístku

Meno

Priezvisko

Politický subjekt

Počet
platných
hlasov

Volebný obvod č. 3

13

Jozef

Grivalský

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

2 759

Volebný obvod č. 3

7

Peter

Duda

NEKA

2 330

Volebný obvod č. 3

11

Michal

Gallik

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

2 066

Volebný obvod č. 3

12

Milan

Glevaňák

ĽS Naše Slovensko

1 708

Volebný obvod č. 3

29

Milan

Mazurek

ĽS Naše Slovensko

1 404

Volebný obvod č. 3

39

Andrej

Zreľak

NEKA

1 402

Volebný obvod č. 3

5

Bohumil

Bohunický

KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

1 394

Volebný obvod č. 3

25

Jana

Majorová Garstková

NEKA

1 382

Volebný obvod č. 3

9

Štefan

Džurný

SMER-SD

1 334

Volebný obvod č. 3

33

Marta

Sabolová

SMER-SD

1 242

Volebný obvod č. 3

37

Juraj

Švedlár

SMER-SD

1 149

Volebný obvod č. 3

14

Viktor

Gurčík

ĽS Naše Slovensko

1 068

Volebný obvod č. 3

2

Peter

Bendík

SNS

991

Volebný obvod č. 3

26

Jozef

Marhefka

SMER-SD

957

Volebný obvod č. 3

18

Pavol

Hurčala

ĽS Naše Slovensko

946

Volebný obvod č. 3

32

Matúš

Polák

NEKA

927

Volebný obvod č. 3

35

Vladimír

Škára

NEKA

916

Volebný obvod č. 3

31

Ján

Pastuszek

ĽS Naše Slovensko

826

Volebný obvod č. 3

30

Ladislav

Oravec

NEKA

782

Volebný obvod č. 3

28

Dagmar

Mathiová

SNS

603

Volebný obvod č. 3

38

Jaroslav

Vaľo

DS

474

Volebný obvod č. 3

8

Rastislav

Duduš

NP

467

Volebný obvod č. 3

22

Jozef

Krok

DS

417

Volebný obvod č. 3

4

Vojtech

Bodnár

SNS

408

Volebný obvod č. 3

27

Vladimír

Matfiak

DS

404

Volebný obvod č. 3

21

Štefan

Kišš

DS

385

Volebný obvod č. 3

1

Radomír

Beller

SZ

373

Volebný obvod č. 3

15

Rudolf

Hangurbadžo

SNS

371

Volebný obvod č. 3

19

Štefan

Kiška

SDKÚ-DS

366

Volebný obvod č. 3

23

Ľubomír

Lauf

SNS

307

Volebný obvod č. 3

6

Miroslav

Čauder

KSS

266

Volebný obvod č. 3

24

Marián

Litvin

SOĽ

219

Volebný obvod č. 3

36

Peter

Štefaňák

MOST - HÍD

190

Volebný obvod č. 3

20

Agnesa

Kišková

ŠANCA

183